{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/oturma-odasi" "name":"Oturma Grubu" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/berjer" "name":"Berjer" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/lizbon-berjer" "name":"Lizbon Berjer" }}
Lizbon Berjer
Lizbon Berjer
Lizbon Berjer
Lizbon Berjer
Lizbon Berjer
Lizbon Berjer
Lizbon Berjer
Lizbon Berjer

Lizbon Berjer

Oturma Grubu Berjer

Grinin konforlu bir yorumu: Lizbon berjer…
Sunduğu konfor ve şık görünüm ile kullanıcıların sıklıkla tercih ettiği Lizbon berjer, oturma odası gibi odalarda dekorasyonun parlayan parçalarından biri olmayı bekliyor.

Üretiminde kullanılan kaliteli malzemeler ile sağlam bir yapı ortaya koyan Lizbon berjer, gerek pek çok tarza ve renge uyumlu yapısı gerek de sunduğu konforlu oturum ile rakiplerinden sıyrılmayı başaran bir model olarak karşımıza çıkıyor. Grinin asil bir tonunun kullanıldığı Lizbon berjerin ayak yapısı, yerden yüksek olması ile kullanıcılara pratik bir temizlik imkanı da sunmuş oluyor. Eğer gönül rahatlığıyla kullanacağınız bir berjer modeli arıyorsanız Lizbon berjere bir göz atabilirsiniz.

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.