{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/yatak-odasi" "name":"Yatak Odası" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/karyola" "name":"Karyola" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/lizbon-baslikli-karyola-180-x-200-kahve" "name":"Lizbon Başlıklı Karyola 180 x 200 Kahve" }}
Lizbon Başlıklı Karyola 160 x 200 Kahve
Lizbon Başlıklı Karyola 160 x 200 Kahve
Lizbon Başlıklı Karyola 160 x 200 Kahve
Lizbon Başlıklı Karyola 160 x 200 Kahve

Lizbon Başlıklı Karyola 180 x 200 Kahve

Yatak Odası Karyola

Lizbon ile yatak odalarına modern bir dokunuş…
Yatak odası dekorasyonlarını bir adım öteye taşımayı amaçlayan Lizbon başlıklı karyola 180x200 ebatları ve yumuşak kahve tonu ile beğenilerinize sunuluyor.

Lizbon başlıklı karyola, modern tasarım detayları ve yumuşak renk seçimi ile hem açık renk mobilyalar, hem de koyu renk mobilyalar ile döşenmiş odalarda hoş bir uyum yakalamayı başarabilen bir model olarak karşımıza çıkıyor. Yüksek ayak yapısı ile temizliği kullanıcılar için pratikleştiren Lizbon başlıklı karyola, sağlam ve kaliteli yapısı ile de takdirleri toplamayı başarıyor. Genellikle modern mobilyalar ile beraber değerlendirilen Lizbon başlıklı karyola sizlerle buluşmayı bekliyor.

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.