{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/dekorasyon" "name":"Tamamlayıcı/Dekorasyon" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/yemek-odasi-konsol-ayna" "name":"Ayna" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/lizbon-ayna" "name":"Lizbon Ayna" }}
Lizbon Ayna
Lizbon Ayna
Lizbon Ayna
Lizbon Ayna

Lizbon Ayna

Tamamlayıcı/Dekorasyon Ayna

Zarafetin yansıması: Lizbon ayna...
Sade ve minimal tasarımı ile her tarzdan dekorasyonla mükemmel bir uyum yakalamayı başaran Lizbon ayna, yaşam alanlarınıza zarafeti getiriyor.

İki adet kare ve bir adet dikdörtgen aynanın asimetrik bir şekilde bir araya getirilmesi ile oluşan Lizbon, onu çevreleyen incecik ve şık çerçevesi ile siz değerli kullanıcılarımıza sunuluyor. Lizbon aynayı, yatak odanızda şifonyer veya makyaj masası üzerinde konumlandırabileceğiniz gibi, bu ürüne antre ve koridorlarınızda da dekoratif bir tamamlayıcı olarak yer verebilirsiniz. Eğer sizler de şık, sade ve zarif bir ayna arayışında iseniz, Lizbon ayna eşsiz Alfemo kalitesi ile ev dekorasyonlarınızın şıklığına şıklık katmak üzere sizleri bekliyor.

Genişlik: 971 mm
Derinlik: 22 mm
Yükseklik: 736 mm

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.