{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/oturma-odasi" "name":"Oturma Grubu" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/kanepe-koltuk" "name":"Kanepe / Koltuk" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/lena-line-3lu-koltuk" "name":"Lena line 3'lü Koltuk" }}
Lena line 3'lü Koltuk
Lena line 3'lü Koltuk
Lena line 3'lü Koltuk
Lena line 3'lü Koltuk
Lena line 3'lü Koltuk
Lena line 3'lü Koltuk

Lena line 3'lü Koltuk

Oturma Grubu Kanepe / Koltuk

Lena line 3'lü koltuk, ihtişamlı duruşu ile oturma odanıza şıklık katıyor.
Göz yormayan renk tonu; sırt, kol ve oturum kısımlarındaki özel çektirme detayıyla bir araya getiren Lena line 3'lü koltuk, yıllara meydan okuyabilecek kadar dayanıklı özel dokusuyla uzun ömürlü bir kullanım sağlıyor.

Kadife kumaşıyla oturma sırasında konforlu bir deneyim yaşatan Lena 3’lü koltuk; oturum bölümünde bulunan yüksek yoğunluklu süngeri ve kuş tüyü katmanıyla da konfor ihtiyacınızı kusursuz bir şekilde karşılıyor. Kırlentlerine özel olarak uygulanan ışıltılı varak baskısıyla göz kamaştıran Lena line 3'lü koltuk oturma odanızda zerafetle ışıldıyor. Hoş rengi ve tasarımıyla diğer mobilyalarınızla uyum sağlayarak oturma alanınızdaki ambiyansı destekleyen model hayalinizdeki dekorasyonu oluşturmanıza yardımcı oluyor.

Kadife

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.