{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/oturma-odasi" "name":"Oturma Grubu" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/berjer" "name":"Berjer" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/lena-donen-berjer-gold" "name":"Lena Dönen Berjer Gold" }}
Lena Dönen Berjer Gold
Lena Dönen Berjer Gold
Lena Dönen Berjer Gold
Lena Dönen Berjer Gold

Lena Dönen Berjer Gold

Oturma Grubu Berjer

Lena dönen berjer; zarif stili ve özgün tasarımıyla evinize yenilik katıyor! Salon ve oturma odalarında şık bir görünüm sergileyen Lena dönen berjer, gold renkli metal ayak tasarımı ile bir güneş gibi parlıyor.

Sırt, kol ve oturum bölümünde kullanılan özel çektirme detaylarıyla fark yaratan tasarım harikası evinizin dekorasyonuna ışıltı kazandırıyor. Yüksek yoğunluklu süngeri ve bu sünger üzerine uygulanan kuş tüyü sayesinde eşsiz bir konfor alanı yaratan model, dayanıklı malzemesiyle uzun yıllar size eşlik etmeye hazırlanıyor. Bu şık berjeri dilerseniz bronz ya da siyah renkte metal ayaklar ile de kullanmayı tercih edebilirsiniz.

Lena Dönen Berjer
Genişlik: 860 mm / Derinlik: 960 mm / Yükseklik:930 mm

Nubuk

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.