{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/oturma-odasi" "name":"Oturma Grubu" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/berjer" "name":"Berjer" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/lena-berjer" "name":"Lena Berjer" }}
Lena Berjer
Lena Berjer

Lena Berjer

Oturma Grubu Berjer

Estetiği benzersiz bir zarafetle harmanlayan Lena berjer ile yaşam alanlarınızın havasını değiştirebilirsiniz... Salon ve oturma odası dekorasyonlarını modern ve zarif duruşuyla tamamlayan Lena berjer, eşsiz tasarımıyla yaşam alanlarında farklı bir ambiyans yaratıyor.

Yılın trendine uygun tonlarda kumaş seçiminin yanı sıra sırt ve kol bölümündeki özel çektirme detayları ile dikkat çeken model, kullanım kolaylığı sağlayan yüksek ahşap ayak tasarımıyla beğeninize sunuluyor. Oturum alanında yüksek yoğunluklu sünger üzerine uygulanan kuş tüyü katmanı sayesinde size benzersiz bir konfor deneyimi yaşatan Lena berjer evinizin en güzel köşesinde sergilenmeyi hak ediyor.

Lena Berjer
Genişlik: 860 mm / Derinlik: 960 mm / Yükseklik:880 mm

Nubuk

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.