Kırlent

Oturma odaları hem günün yorgunluğunu attığınız hem de sevdiklerinizi keyifle ağırladığınız odalardır. Bu odalar, dekorasyon ve sağladıkları konfor açısından oldukça önemli alanlardır. Oturma odalarında göze ilk çarpan koltuklar, koltukları öne çıkaran ise tabii ki dekoratif kırlentlerdir. Kırlentler, bir koltuk takımının olmazsa olmaz parçaları olarak güzel koltukları daha da şık hale getirebilir, aynı zamanda koltuklarda çok daha rahat bir şekilde oturabilmenizi ve uzanabilmenizi de sağlarlar. Televizyon izlemek veya dinlenmek için uzandığınız zamanlarda ise en konforlu yastıklarınızı aratmazlar. Kırlent kataloğumuzda birbirinden ilgi çekici desenleri, capcanlı renkleri, ve koltuklarınız için ideal boyutlarıyla öne çıkan pek çok model yer almaktadır. Siz de mobilyalarınızı değiştirmeden sadece kırlent değişikliği yaparak oturma odanıza farklı bir hava katabilir, küçük dokunuşlara yaşam alanınızda önemli bir değişiklik yaratabilirsiniz.

Siz de kırlentler ile yaşam alanınıza hareket katmak istiyorsanız, online alışveriş sitemizdeki kırlent kataloğuna göz atarak tarzınızı en iyi şekilde yansıtacak ve ihtiyaçlarınızı tam anlamıyla karşılayıp, oturma odanıza yeni bir hava katacak birbirinden kaliteli ve şık modellere Alfemo güvencesiyle sahip olabilirsiniz.

Kırlent Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kanepeniz için kırlent seçme aşamasında göz önünde bulundurmanız gereken bazı detaylar vardır. Bunlardan en önemlisi renk uyumudur. Başka bir deyişle, kanepenizle aynı renk kırlent almamalısınız. Zıt ve uyumlu renkleri tercih ederek hoş bir görünüm elde edebilirsiniz. Diğer önemli nokta ise kırlent sayısı ve kırlent ebatlarıdır. Kanepe üzerinde gereksiz kırlent bulundurmamalı, kırlent ve oturma alanı boyutlarına göre adet sayısını belirlemelisiniz. Son olarak kırlent kumaşı seçimi de en az diğer noktalar kadar önem taşımaktadır. Bu noktada kaşındırmayan ve kumaşıyla cildi rahatsız etmeyen kırlentler almaya özen göstermeniz tavsiye edilir. Kırlent kılıfının kolay silinebilir olması ise yine sizler için büyük avantaj sağlayacaktır.

Siz de Alfemo üzerinden farklı renkte kırlent modellerine göz atabilir, zevkinize uygun bir tercihte bulunabilirsiniz. Birbirinden kaliteli modellere kolay ve hızlı bir şekilde erişim sağlayabilir, detaylı ürün özelliklerini inceleyebilirsiniz. Kırlentleri kullanacağınız alanı dikkate alarak doğru renkte ve modelde seçim yapabilir, yaşam alanınızda zevkinizi gözler önüne serebilirsiniz.

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.