{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/dekorasyon" "name":"Tamamlayıcı/Dekorasyon" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/aydinlatma" "name":"Aydınlatma" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/iris-tavan-aydinlatmasi" "name":"Iris Tavan Aydınlatması" }}
Iris Tavan Aydınlatması
Iris Tavan Aydınlatması

Iris Tavan Aydınlatması

Tamamlayıcı/Dekorasyon Aydınlatma

Iris tavan aydınlatması özel tasarımıyla ortama ışık saçıyor... Metal gözde üzerine bakır kaplaması, beyaz mat lamba başlığı ve şık dizaynı ile dikkat çeken 3’lü Iris tavan aydınlatması yaşam alanlarınızda estetik bir duruş sergiliyor.

Genişliği 50 mm ve yüksekliği 35 mm olan bu şık aydınlatma pratik kullanımıyla her ortama uyum sağlıyor. Aydınlatmanın CE sertifikalı E14 duy ve tesisat özelliği bulunuyor. Ayrıca ısıya dayanıklı yapısı sayesinde istenmeyen durumların önüne geçerek sizi ve ailenizi olası tehlikelere karşı koruyor. Iris tavan aydınlatmasını salonda, yemek odasında ya da dilediğiniz her yerde kullanabilir, ampullerini kolayca değiştirebilirsiniz.

Genişlik: 50 mm
Derinlik: 50 mm
Yükseklik: 35 mm

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.