{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/dekorasyon" "name":"Tamamlayıcı/Dekorasyon" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/aydinlatma" "name":"Aydınlatma" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/iris-masa-aydinlatmasi" "name":"Iris Masa Aydınlatması" }}
Iris Masa Aydınlatması
Iris Masa Aydınlatması

Iris Masa Aydınlatması

Tamamlayıcı/Dekorasyon Aydınlatma

Estetik görünüm sunan Iris masa aydınlatması evinize şık bir detay ekliyor!
Başlık kısmının siyah olarak tasarlandığı Iris Masa Aydınlatması ışığı ile evinizi canlandırıyor. Bu masa aydınlatması kendine özgü dış dizaynı ile her çeşit eve ve tarza hitap ediyor.

CE sertifikalı E7 duy kullanılarak tasarlanan bu aydınlatma modeli yaşam alanında her odada kullanılabiliyor. Ayrıca bu ürünün gövdesi üretim esnasında metal üzerine altın kaplama olarak oluşturuluyor. Genişliği 25, derinliği 25 ve yüksekliği 65 mm olan Iris Masa Aydınlatması kolaylıkla her yere taşınabiliyor. Minik yapısı sayesinde fazla yer kaplamadan kendine çalışma masalarından dekoratif raflara kadar birçok alanda yer buluyor. Siyah şapkası ısıya dayanıklı olan laminasyonlu kumaştan üretilen bu aydınlatma modeli şık görünümüyle evinizin ambiyansını destekliyor. 

Genişlik: 25 mm
Derinlik: 25 mm
Yükseklik: 65 mm

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.