İNGİLTERE’YE “MADE İN ALFEMO” DAMGASI

12 Kasım 2020 Perşembe

Şehirli, yenilikçi ve özgün mobilya tasarımlarının markası Alfemo, Avrupa’daki büyümesini İngiltere’de açtığı yeni mağazasıyla sürdürüyor.

2013 yılında Türkiye mobilya ihracatında 9. sırada yer alan İngiltere, Türk mobilya sektörü için önemli bir konumda bulunuyor. Alfemo, İngiltere için oluşturduğu 5 yıllık stratejik plan doğrultusunda 2014’te İngiltere’de 2 mağaza daha açacak.

Konsept mağazalarıyla özgün tasarıma sahip şık ve kaliteli ürünlerini ülkemizde ve yurtdışında müşterilerle buluşturan Alfemo’nun İngiltere’deki ilk mağazası, şehrin ticari açıdan en önemli lokasyonlarından biri olan Tottenham High Road’da 8 Şubat Cumartesi günü hizmete girdi. Alfemo mağazasının açılışını, Edmonton Milletvekili Andy Love, Haringey belediye Başkanı Sheila Peacock, Türkiye’nin Londra Başkonsolosluğu Muavin Konsolosu Reyhan Yılmaz,  Türkiye'nin Londra Ticaret Başmüşaviri Yavuz Mollasalihoğlu, Enfield Belediye Meclisi üyeleri Ahmet Karahasan/ Yusuf Çiçek, Alfemo Genel Müdürü Ramazan Davulcuoğlu, Alfemo üst düzey yöneticileri ile Açıl Group yöneticileri Şükrü Açıl ve Veyis Açıl birlikte yaptı. Açılışta iş dünyasının önde gelen temsilcileri ile beraber kalabalık ve seçkin bir davetli topluluğu da hazır bulundu. 
 
Konuyla ilgili açıklama yapan Alfemo Genel Müdürü Ramazan Davulcuoğlu;
“Alfemo olarak, modern ve şık tasarımlarımız, ulaşılabilir fiyat politikamız, geniş pazarlama ve reklam faaliyetlerimiz ile kısa sürede İngilizlerin ve Londra nüfusunun önemli bir bölümünü oluşturan yabancı uyrukluların mobilya tercihlerinde ilk sırada yer alacağımıza inancımız tam. Dünya standartlarında üretimini gerçekleştirdiğimiz ve bir dünya markası olmaya aday Alfemo için pazar araştırmalarımıza istinaden planlamamız, 2014 itibari ile ekonomisi büyüme gösteren İngiltere’de mobilya pazarındaki açık noktaların kapatılması üzerine kurulu.  Alfemo olarak hedefimiz dünyanın birçok önemli merkezinde konsept showroom açılışlarımıza yılın ilk aylarından itibaren ciddi bir ivme ile devam etmek. Önümüzdeki günlerde bir çok farklı ülkede yeni Alfemo mağazalarının açılışlarına katılıyor olacağız.” dedi.
Satışların açılışın yapıldığı andan itibaren başladığı Alfemo Londra mağazası, “464- 466 Tottenham High Road N17 9JD” adresinde hizmet veriyor.

020 8829 1250
www.alfemo.com.tr  
 
Türkiye’de 1997 yılından bugüne döşemeli ve panel mobilya üretimi alanında özgün tasarımlarıyla dikkat çeken Alfemo, sektöründe trendleri belirleyen öncü bir marka olmaya devam ediyor. Mobilyada modayı belirleyen, fonksiyonel, estetik, kaliteli, şık ve ayrıcalıklı tasarımlarını doğru fiyat politikasıyla birleştiren Alfemo, hızlı ve zamanında hizmet anlayışıyla üretiyor. İzmir Torbalı’da 60.000 metrekaresi kapalı toplam 200.000 metrekare alanda yatak odası, yemek odası, çocuk odası, genç odası, oturma odası ve yatak-baza ürün gruplarıyla geniş bir yelpazede üretim yapan Alfemo, bir evin ihtiyacı olan tüm mobilya ve aksesuarları tüketicinin beğenisine sunuyor. Dünya standartlarındaki üretimini tamamen otomasyona dayalı, SAP sistemine entegre edilmiş modern tekniklerle üreten ve çevre kirliliğine duyarlı makinelerle gerçekleştiren Alfemo, GS Sertifikası, ISO9001-14001 Kalite Sertifikaları ve Turquality ile üretim standartlarını ulusal ve uluslararası kalite platformlarında da tescilliyor.

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.