{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/yemek-odasi" "name":"Yemek Odası" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/yemek-masasi" "name":"Yemek Masası" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/infinity-yemek-masasi" "name":"Infinity Sabit Yemek Masası" }}
Infinity Yemek Masası
Infinity Yemek Masası
Infinity Yemek Masası
Infinity Yemek Masası

Infinity Sabit Yemek Masası

Yemek Odası Yemek Masası

Infinity yemek masası evlerde sade ve zarif bir görünüm yaratıyor.
Tek harekette açılabilme özelliği ile dikkat çeken Infinity yemek masası fonksiyonel kullanım sağlıyor. Böylece tek bir masada konuklarınızı rahatça ağırlayabilirsiniz. Genişliği 2000, derinliği 900 ve yüksekliği ise 788 mm olan Infinity yemek masası, her tarzda kullanım alanına uyum sağlıyor.

Bu masa modelinin darbelere karşı dayanıklı olan ayakları görünümüyle bütünlük sağlıyor. Infinity yemek masasının sahip olduğu doğal renk tonu kullanıldığı alanda sıcak bir atmosfer yaratıyor. Infinity masa yemek odalarının yanı sıra istenilen her odada kullanılabiliyor. Zarif tasarımıyla kullanıldığı ortamda tamamlayıcı etki yaratan model kolay taşınabilir olmasıyla da kolaylık sağlıyor.

Genişlik: 2000 mm
Derinlik: 900 mm
Yükseklik: 788 mm

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.