{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/dekorasyon" "name":"Tamamlayıcı/Dekorasyon" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/sehpa" "name":"Sehpa" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/infinity-yan-sehpa" "name":"Infinity Yan Sehpa" }}
Infinity Yan Sehpa
Infinity Yan Sehpa

Infinity Yan Sehpa

Tamamlayıcı/Dekorasyon Sehpa

Infinity yan sehpa evinizde şık bir görünüm yaratıyor.
Ahşap rengi ile farklı tarzda yaşam alanlarına uyum sağlayan Infinity yan sehpa ile konukların ağırlanması daha kolay bir hale geliyor.

Genişliği 577, derinliği 583 ve yüksekliği 518 mm olan bu ürün sahip olduğu ölçüler ile yer değiştirme esnasında yaşanan zorlukları ortadan kaldırıyor. 3 ayaklı tasarımıyla farklı bir görünüme kavuşan bu sehpa, her tarzda mobilyaya uyum sağlıyor. Ayaklarının ucunda bulunan altın sarısı detayları ile tercih edilen her ortama ayrı bir hava katıyor. Yüksek kalitede malzemeler ile imal edilen sehpa uzun ömürlü bir kullanım sunuyor. Sizin ve sevdiklerinizin konforunu artıran bu ürün yaşam alanınızın dekorasyonunu taçlandırıyor.

Genişlik: 577 mm
Derinlik: 583 mm
Yükseklik: 518 mm

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.