{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/premium-tv-uniteleri" "name":"Tv Üniteleri" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/infinity-tv-sehpasi-180lik" "name":"Infinity Tv Sehpası 180 Cm" }}
Infinity Tv Sehpası 180 Cm
Infinity Tv Sehpası 180 Cm

Infinity Tv Sehpası 180 Cm

Tv Üniteleri

Infinity 180’lik TV sehpası ile salon ya da oturma odanıza bambaşka bir hava katabilirsiniz... Ahşap tonlarındaki Infinity TV sehpası modern tasarımıyla salon ve oturma odalarının vazgeçilmez yaşam ünitelerinden biri oluyor.

1793 mm genişliğe, 499 mm derinliğe ve 513 mm yüksekliğe sahip olan sehpa, yerden yüksekteki ayak tasarımıyla kolay temizlik imkanı sunuyor. Farklı bölmeleriyle geniş depolama alanı yaratan ürün, modern çizgisiyle dekorasyonun tamamlayıcı bir ögesi oluyor. Kapaklı bölmelerinin altın renkli kulplarında bulunan zümrüt detayı TV sehpasına farklı bir hava katıyor. Kaliteli ve dayanıklı malzemeden üretilen Infinity 180’lik TV sehpasını siz de uzun yıllar keyifle kullanabilirsiniz.

Genişlik: 1793 mm
Derinlik: 499 mm
Yükseklik: 513 mm

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.