{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/yemek-odasi" "name":"Yemek Odası" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/sandalye" "name":"Sandalye" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/infinity-sandalye-deri" "name":"Infinity Sandalye Deri" }}
Infinity Sandalye Deri
Infinity Sandalye Deri

Infinity Sandalye Deri

Yemek Odası Sandalye

Infinity deri sandalye göz kamaştırıcı tasarımıyla fark yaratıyor... Infinity deri sandalye şık deri kumaşı ile herkesin beğenisini toplarken bulunduğu ortama farklı bir hava katıyor.

Toprak tonlarındaki deri kumaşı ahşap rengindeki zarif ayaklarla bütünleşince ortaya estetik bir tasarım çıkıyor. Dayanıklı iskelet yapısı ve kaliteli dolgu malzemesi sayesinde uzun yıllar deforme olmadan kullanılabilen deri sandalye salon, yemek odası ve yatak odası gibi yaşam alanlarının tamamlayıcı bir parçası haline geliyor. 480 mm genişliğe, 605 mm derinliğe ve 905 mm yüksekliğe sahip olan Infinity sandalye, uygun ölçüleri nedeniyle her yere kolayca taşınabiliyor. Yalın ve estetik tasarımıyla Infinity konseptinin izlerini taşıyan deri sandalye evinizin dekorasyonuna değer katıyor.

Genişlik: 480 mm
Derinlik: 605 mm
Yükseklik: 905 mm

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.