{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/yemek-odasi" "name":"Yemek Odası" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/sandalye" "name":"Sandalye" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/infinity-sandalye" "name":"Infinity Sandalye" }}
Infinity Sandalye
Infinity Sandalye
Infinity Sandalye
Infinity Sandalye
Infinity Sandalye
Infinity Sandalye

Infinity Sandalye

Yemek Odası Sandalye

Infinity sandalye ile dekorasyona farklı bir tarz katabilirsiniz... Ayakları kayın ağacından üretilen Infinity sandalye, sağlam iskelet yapısı ve rahat oturum alanı ile size uzun ömürlü bir kullanım vadediyor.

İçerisinde yer alan 4 cm 26 dns oturma süngeri konforu en üst seviyede yaşamanızı sağlıyor. 480 mm genişliğe, 605 mm derinliğe ve 905 mm yüksekliğe sahip olan ürünün boyutları taşımada ve yer değiştirmede karşınıza çıkan zorlukları ortadan kaldırıyor. Infinity sandalyenin kontradan üretilen sırt ve oturum alanında şık bir kapitone detayı bulunuyor. Serinin yemek masası ile uyum içerisinde olan bu sandalyeyi dilerseniz yatak odanızda da kullanmayı tercih edebilirsiniz.

Genişlik: 480 mm
Derinlik: 605 mm
Yükseklik: 905 mm

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.