{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/dekorasyon" "name":"Tamamlayıcı/Dekorasyon" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/puf" "name":"Puf" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/infinity-puf" "name":"Infinity Puf" }}
Infinity Puf
Infinity Puf

Infinity Puf

Tamamlayıcı/Dekorasyon Puf

Küçük ve hoş bir görünüme sahip Infinity puf ile odalarınızı taçlandırın! 760 mm genişliğe, 750 mm derinliğe ve 310 mm yüksekliğe sahip olan Infinity puf aradığınız konforu size fazlasıyla sunuyor.

Infinity yaşam ünitesi içinde yer alan puf modeli çarpıcı renkteki kadife kumaşıyla göz dolduruyor. Her yere kolayca taşınabilen bu ürün kaliteli dolgu malzemesiyle rahatlığınızı ön planda tutuyor. Salonda, oturma odasında, yatak odasında ya da dilediğiniz herhangi bir köşede konumlandırabileceğiniz puf, özel tasarımıyla evinizin dekorasyonuna renk katıyor. Infinity serisinin modern çizgisine yakışan bu şık puf modelini siz de uzun yıllar keyifle kullanabilirsiniz.

Genişlik: 760 mm
Derinlik: 750 mm
Yükseklik: 310 mm

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.