{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/dekorasyon" "name":"Tamamlayıcı/Dekorasyon" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/yemek-odasi-konsol-ayna" "name":"Ayna" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/infinity-plus-ayna" "name":"Infinity Plus Duvar Aynası" }}
Infinity Plus Ayna
Infinity Plus Ayna

Infinity Plus Duvar Aynası

Tamamlayıcı/Dekorasyon Ayna

Yaşam alanlarında modern tarzın şık bir yansıması, Infinity Plus duvar aynası... Estetik dizaynı ve ahşap detayları ile herkesi kendine hayran bırakan Infinity Plus duvar aynası, yaşam alanlarınıza derinlik kazandırıyor.

Konsol, şifonyer ve dresuar üzerinde konumlandırabileceğiniz  duvar aynası, Infinity konseptine uygun çizgisiyle göz kamaştırıyor. Serinin konsol ve şifonyer kapaklarında görebileceğiniz, konsept bütünlüğü sağlayan zümrüt taş detaylı altın rengindeki kulplara gönderme yapan dairesel ayna tasarımı büyük beğeni topluyor. Modern tarzda döşenen yemek odalarının ve yatak odalarının vazgeçilmez bir parçası olan Infinity Plus duvar aynasını siz de dekorasyonunuza dahil edebilir, yaşam alanlarınıza seçkin tarzınızı yansıtabilirsiniz.

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.