{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/dekorasyon" "name":"Tamamlayıcı/Dekorasyon" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/sehpa" "name":"Sehpa" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/infinity-orta-sehpa-antrasit" "name":"Infinity Orta Sehpa Antrasıt" }}
Infinity Orta Sehpa Antrasıt
Infinity Orta Sehpa Antrasıt

Infinity Orta Sehpa Antrasıt

Tamamlayıcı/Dekorasyon Sehpa

Infinty orta sehpa modern rengiyle yaşam alanlarına ahenk katıyor.
Ayaklarının uç kısmında bulunan altın rengi detayı ile bir araya gelen antrasit tablası Infinity orta sehpa modelinin yaşam alanlarında gözde olmasını sağlıyor.

Oval yapısı ve üç ayaklı tasarımıyla kullanıldığı alanda dinamik etki yaratan Infinity orta sehpa antrasit rengiyle birçok farklı renkte mobilya ile kullanılabiliyor. Alışılmışın dışına çıkarak marjinal beklenti içerisinde olanların dekorasyonunu hem şık hem de dinamik görünümüyle tamamlıyor. Bu sehpa modlei ahşap rengi ayak yapısı ve gold uçları ile birleşerek baştan aşağı dikkat çeken bir görünüm sunuyor. Sağlam ve dayanıklı yapısı ile deforme olmayan model evlerde bütün odalarda rahatça kullanılabiliyor. 

Genişlik: 620 mm
Derinlik: 605 mm
Yükseklik: 448 mm

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.