{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/dekorasyon" "name":"Tamamlayıcı/Dekorasyon" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/sehpa" "name":"Sehpa" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/infinity-orta-sehpa" "name":"Infinity Orta Sehpa" }}
Infinity Orta Sehpa
Infinity Orta Sehpa
Infinity Orta Sehpa
Infinity Orta Sehpa

Infinity Orta Sehpa

Tamamlayıcı/Dekorasyon Sehpa

Infinity koleksiyonunun neden bu kadar sevildiği ortada… Infinity serisindeki yaşam ünitelerinden biri olan orta sehpa, farklı dekorasyon stillerine uyum sağlayan oval yapısı ve ceviz renk üzerine altın detaylı şık ayak tasarımı ile görsel bir şölen yaratıyor.

1113 mm genişliğe ve 350 mm yüksekliğe sahip Infinity orta sehpa, ceviz rengindeki ahşap dokusuyla salon ve oturma odalarında sıcak bir ambiyans oluşturuyor. Orta sehpanın yerden ideal yükseklikteki ayakları sayesinde temizlik oldukça pratik hale geliyor. Infinity orta sehpayı oturma grubu içinde yan sehpa ile ikili olarak kullanabilir ya da tek başına ortamın yıldızı olmasını tercih edebilirsiniz.

Genişlik: 1113 mm
Derinlik: 592 mm
Yükseklik: 350 mm

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.