{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/yemek-odasi" "name":"Yemek Odası" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/yemek-odasi-konsolu" "name":"Konsol" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/infinity-konsol" "name":"Infinity Konsol" }}
Infinity Konsol
Infinity Konsol
Infinity Konsol
Infinity Konsol
Infinity Konsol
Infinity Konsol

Infinity Konsol

Yemek Odası Konsol

Aradığınız estetik detayları Infinity konsolda bulacaksınız… Yemek odalarının tamamlayıcı parçası olan Infinity konsol, optimal ölçüleriyle her eve rahatça uyum sağlıyor.

Ceviz rengi ahşap dokusuyla doğal bir şıklık sunan modelin konsol kapaklarında zümrüt taş detaylı dairesel altın renkli kulplar kullanılıyor. 1848 mm genişliğe, 495 mm derinliğe ve 790 mm yüksekliğe sahip konsol; kullanışlı bölmeleri ve gizli çekmecesi ile porselen takımlarınız, sunum tabaklarınız ve çatal bıçak setleriniz için size geniş bir depolama alanı yaratıyor. Infinity konsolu koleksiyonun özel tasarım konsol aynası ile kombinleyebilir, misafirlerinizi ağırlayacağınız yemek odasını şık bir şekilde dekore edebilirsiniz.

Genişlik: 1848 mm
Derinlik: 495 mm
Yükseklik: 790 mm

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.