{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/infinity-dikey-box-modul" "name":"Infinity Dikey Box Modül" }}
Infinity Dikey Box Modül resmi
Infinity Dikey Box Modül resmi
Infinity Dikey Box Modül resmi
Infinity Dikey Box Modül resmi

Infinity Dikey Box Modül

Infinity, yaşam alanları için şık ve fonksiyonel çözümler üretmeye devam ediyor. Dekorasyonda trend yaratan Infinity koleksiyonu; zümrüt taşının ışıltısını, altının ihtişamını ve ceviz renkli ahşabın doğallığını size her detayında hissettiriyor.

Bu koleksiyonun yaşam ünitelerinden biri olan Infinity dikey box modül, şık ve fonksiyonel tasarımıyla salon ve oturma odalarının vazgeçilmez parçalarından biri haline geliyor. Kapaklı olarak dizayn edilen modülün iç kısmındaki raflara kitaplarınızı, DVD’lerinizi dizebilir ya da ortada durmasını istemediğiniz eşyalarınızı koyarak yaşam alanınızın her zaman derli toplu görünmesini sağlayabilirsiniz. TV sehpasının yanında tekli ya da ikili olarak duvara monte edebileceğiniz Infinity dikey box modülü dilerseniz koleksiyonun diğer parçalarıyla da kombinleyebilirsiniz.

Genişlik: 476 mm
Derinlik: 271 mm
Yükseklik: 802 mm

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.