{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/yatak-odasi" "name":"Yatak Odası" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/baslik" "name":"Başlık" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/infinity-baslik-160lik" "name":"Infinity Yatak Başlığı - 160 cm" }}
Infinity Başlık 160'Lık
Infinity Başlık 160'Lık
Infinity Başlık 160'Lık
Infinity Başlık 160'Lık
Infinity Başlık 160'Lık
Infinity Başlık 160'Lık

Infinity Yatak Başlığı - 160 cm

Yatak Odası Başlık

Yataklarınızı Infinity ile taçlandırın… Infinity başlık, özel dikimiyle yatak odası dekorasyonunuza estetik bir görünüm kazandırıyor.

BOYUT

Yumuşacık bir dokuya sahip olan yatak başlığı kaliteli ve dayanıklı malzemelerden üretilerek uzun ömürlü bir kullanım sağlıyor. Infinity yatak başlığı, ahşap dokulu karyola ve bazalarla mükemmel bir uyum sağlayarak yatak odalarında modern bir görünüm yaratıyor. Göz alıcı rengiyle beğeni toplayan yatak başlığını zümrüt taşlı altın kulp detaylarıyla dikkat çeken Infinity konseptine dahil diğer parçalarla kombinleyerek yatak odanızı en şık biçimde tamamlayabilir, dekorasyona seçkin tarzınızı yansıtabilirsiniz.

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.