{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/dekorasyon" "name":"Tamamlayıcı/Dekorasyon" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/yemek-odasi-konsol-ayna" "name":"Ayna" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/infinity-ayna" "name":"Infinity Duvar Aynası" }}
Infinity Ayna
Infinity Ayna

Infinity Duvar Aynası

Tamamlayıcı/Dekorasyon Ayna

Infinity duvar aynası ile dekorasyona derinlik kazandırın. Duvar dekorasyonunun en gözde parçaları olan aynalar yemek odalarına ve yatak odalarına derinlik katarak mekanı olduğundan daha ferah gösteriyor.

Optimal ölçüleri sayesinde her eve uyum sağlayan Infinity yemek odası takımı içinde yer alan konsol aynası dairesel kesimiyle konseptin zümrüt taşlı altın kulp detayları ile bütünlük sağlıyor. Yemek odası dışında şık bir dresuar üzerinde antrede ya da şifonyer üzerinde yatak odasında da kullanabileceğiniz Infinity ayna duvarlarınıza estetik bir hava katıyor. Kolaylıkla monte edilebilen ürünü duvarda tekli ya da çoklu olarak konumlandırabilir, evinizin dekorasyonuna bambaşka bir tarz kazandırabilirsiniz.

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.