{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/yatak-odasi" "name":"Yatak Odası" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/gardirop" "name":"Gardırop" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/infinity-5-kapili-surgulu-gardirop" "name":"Infinity Sürgülü Gardırop" }}
Infinity 5 Kapılı Sürgülü Gardırop
Infinity 5 Kapılı Sürgülü Gardırop
Infinity 5 Kapılı Sürgülü Gardırop
Infinity 5 Kapılı Sürgülü Gardırop

Infinity Sürgülü Gardırop

Yatak Odası Gardırop

Infinity konsepti yatak odanıza modern ve fonksiyonel çözümler getiriyor... Estetik tasarımı ve rahat kullanımı ile gönülleri fetheden Infinity 5 kapılı sürgülü gardırop yatak odanıza farklı bir tarz, yeni bir soluk katıyor.

Gardırobun dış dizaynında ahşap renk baz alınarak sıcak bir atmosfer oluşturuluyor. İç dizaynında ise çok sayıda raf kullanılarak ekstra depolama alanı yaratılıyor. Ayrıca modelde dolap içi gizli çekmece, askı ve elbise asma detayları da bulunuyor. Dar mekanlar için ideal olan aynalı ve sürgülü model, sürekli kapak açıp kapama ve alanı daraltma gibi sorunları ortadan kaldırıyor. Gardırobun zeminle teması sıfır tutularak sabit kalması sağlanıyor. Günümüz modasına uygun şık ve işlevsel gardırobu uzun yıllar keyifle kullanabilirsiniz.

Genişlik: 2114 mm
Derinlik: 743 mm
Yükseklik: 2249 mm

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.