İMOB 2012’DE İKİ TASARIM ÖDÜLÜ KAZANDI YURTDIŞINDAN 20 YENİ BAYİLİK TEKLİFİ ALDI

12 Kasım 2020 Perşembe

Alfemo’ya Uluslararası İlgi...

20 yeni yol arkadaşı
İstanbul’da düzenlenen IMOB 2012 Mobilya Fuarı’nda iki tasarım ödülüne layık görülen Alfemo’ya, yurtdışından 20 bayilik talebi geldi. Konsept bütünlüğü içinde hazırlanan ürün skalası ve standı ile IMOB 2012 fuarına damgasını vuran ALFEMO; Güney Afrika, Gana ve Gabon gibi yeni pazarlardan bayi adayları tarafından büyük ilgi gördü.


Afrika, Ortadoğu ve Avrupa’dan çok sayıda ülkeden bayilik teklifleri topladı. Firma yeni bayiliklerle aktif ihraçat yaptığı ülke sayısını arttırarak Alfemo markasını yeni coğrafyalarla tanıştıracak.

Alfemo, 31 Ocak - 04 Şubat tarihleri arasında CNR Expo’da gerçekleştirilen IMOB 2012’de ses getiren ve ödüle layık görülen tasarımlarıyla mobilya sektörüne damgasını vurmaya hazırlanıyor. Ödüllü tasarımların büyük ilgi gördüğünü belirten yetkililer lanse ettikleri koleksiyonların duayenler tarafından tescillenmesinin gururunu yaşıyor.


İMOB 2012 Fuarı’nı gerek yurtiçi ve yurtdışı satışlarında gerekse konsept ve tasarım alanında çok verimli geçiren Alfemo, fuarda dünyanın dört bir yanından gelen katılımcıların yoğun ilgisiyle karşılaştı.  Alfemo, özellikle Ortadoğu, Avrupa ve Afrika’lı katılımcıların büyük beğenisini topladı ve 20 yeni bayilik teklifi aldı.


2012 ile birlikte ihracat ilişkisinde bulunduğu ülke sayısını artırmak ve ihracat hacmini yükseltmek için hedeflerini büyüten Alfemo, aldığı bayi teklifleri ışığında yeni satış noktaları ve konsept mağazalar için de düğmeye bastı.


2012 dizayn yeni koleksiyonlarının yanında Disney lisansıyla üretilen Cars Piston Cup Genç Odası’nı da fuar ziyaretçileriyle buluşturan Alfemo, özellikle Cars Mc Queen araba karyola ile dikkat çekti. Alfemo’nun bu iki modeli Türkiye dışında 24 ülkede de çocukların hayallerini gerçekleştiriyor.


Fuarda alınan olumlu tepkileri yıl içindeki faaliyetlerine yansıtmaya karar veren Alfemo, bayi ağını yenilenen konsept dahilinde genişletecek ve ürünler tüketiciyle belirli bir konsept bütünlüğü dahilinde buluşturulacak.

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.