İLHAM ALDIĞI YER KADAR EŞSİZ BİR TASARIM “ALAÇATI”

12 Kasım 2020 Perşembe

İlham Aldığı Yer Kadar Eşsiz Bir Tasarım “Alaçatı”

Şehirli ve yenilikçi mobilya markası Alfemo’nun, “Çeşme”nin esintisini, sıcak ve samimi İngiliz Country tarzı ile birleştirdiği özel tasarımıAlaçatı Koleksiyonu” yaşam alanları için şık bir atmosfer sunuyor.

Zarif tasarımı, soft renkleri ve ince çizgileriyle İngiliz Country tarzını yeniden yorumlayan Alfemo, Alaçatı koleksiyonunun Yatak Odası, Yemek Odası ve Oturma Grubundan oluşan ürünleriyle evinizin her köşesinde yumuşak bir dokunuş sergiliyor.

Alaçatı Yatak Odası, oval kıvrımlarla stilize edilmiş ahşap üst tablaları, tasarıma vurgu yapan ayak detaylarıyla uyumlu porselen kulpları ve kusursuz lazer uygulaması ile dikkat çekerken, yatak odanıza huzur getiriyor. Alaçatı serisinin açılabilir yemek masası, yavaşlatıcılı çekmece ve kapakları, çoklu saklama alanına sahip konseptiyle ayrıcalıklı tasarımı ve fonksiyonelliği birleştiren Alfemo, özel cam vitrini tamamlayan ultra spot aydınlatmalarla da yemek odası takımını kusursuzlaştırıyor.    

Country tarzını kol yapısıyla buluşturarak modern çizgiye de kavuşturan Alaçatı koleksiyonunun oturma grubunda tasarımın hatlarını vurgulayan özel fitil uygulaması da dikkat çekiyor. İsteğinize göre yataklı ya da yataksız kullanıma uygun 3’lü koltuk ise fonksiyonelliği sunuyor. Anti bakteriyel tekstil yüzeyi, leke tutmayan ve kolay temizlenebilen nanoskin iç yüzeye sahip sandıklı bazası ile evlerinize konforu taşıyabilir, beğeninize göre seçebileceğiniz tekstil alternatifleri ile eviniz için belirlediğiniz konsepti tamamlayabilirsiniz. Oturma grubuna dahil olan ve tek hamlede misafirlerinizi ağırlayabileceğiniz rahat bir yatak olma özelliği taşıyan Alaçatı Corner ile de koleksiyonun keyfini yaşayabilirsiniz.

Alfemo’nun yeni Alaçatı Koleksiyonu ile evinizin her köşesinde Country tarzının sıcaklığını ve rahatlığını yaşayabilirsiniz.

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.