{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/yatak-2" "name":"Yatak & Baza" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/baza-baslik" "name":"Baza & Başlık" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/baza-basliklari" "name":"Baza Başlıkları" }}, { "@type":"ListItem", "position":4, "item":{ "@id":"/tr/hector-baslik-90-cm-tek-kisilik" "name":"Hector Başlık 90 Cm" }}
Hector Başlık 120 Cm
Hector Başlık 120 Cm
Hector Başlık 120 Cm
Hector Başlık 120 Cm
Hector Başlık 120 Cm
Hector Başlık 120 Cm
Hector Başlık 120 Cm
Hector Başlık 120 Cm

Hector Başlık 90 Cm

Yatak & Baza Baza & Başlık Baza Başlıkları

Hector yatak başlığı tüm özellikleriyle odanıza estetik görünüm getiriyor.
Tek kişilik bazalara uyum sağlayacak şekilde üretilen Hector başlık, üzerindeki geometrik desenin yerleşimi ile kullanıldığı alana ayrı bir hava katıyor. 90 cm olan başlığın geometrik görünümü, klasikten kaçıp odasında spor bir hava isteyenlerin tercihi haline geliyor.

EBAT

Keskin köşeleri, deseniyle tamamlanıyor. Hector başlık 90 cm farklı renk ve kumaş seçenekleriyle üretiliyor. Yatak başlığınızı dilerseniz deri ya da keten olarak seçebilirsiniz. Yatak odanızda kullandığınız hakim renklere uyumlu olacak şekilde renk seçimi de yapabilirsiniz. Hector yatak başlığı dokunulduğunda hissedilen kalitesiyle de ön plana çıkıyor. Hector tek kişilik yatak başlığı, tüm özellikleriyle yatak odanızı üst seviyelere çıkarıyor ve odanızın tasarımını tamamlıyor.

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.