GÜÇLÜ TÜRKİYE’NİN GÜÇLÜ KADINLARI ALFEMO SPONSORLUĞUNDA BULUŞTU.

12 Kasım 2020 Perşembe

Mobilya sektörünün öncü markalarından Alfemo, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri çerçevesinde Turkuvaz Medya’nın Çırağan Sarayı’nda gerçekleştirdiği Güçlü Türkiye’nin Güçlü Kadınları Zirvesi’nin sponsoru oldu. Açılışını KADEM Başkan Yardımcısı Sümeyye Erdoğan Bayraktar’ın yaptığı zirveye sivil toplum kuruluşları, iş dünyası ve akademisyenlerden oluşan farklı dallarda faaliyet gösteren ve alanlarında başarılı çalışmalar yapmış çok değerli kadınlar katıldı.

Biz Ayaktaysak Birlikte Ayaktayız

Alfemo, Güçlü Türkiye’nin Güçlü Kadınları Zirvesi’ne Kadınlar Gününe özel hazırladığı ve “Birlikte Ayaktayız” mesajı veren özel reklam çalışması ile damga vurdu. “Kadının hayata katılmadığı bir dünya nasıl olurdu?” sorusunu en iyi bildiği yolla cevaplayan Alfemo, hayatın dengesini eşitliğin gücünde bulduğunu konuklarla paylaştı.

Hayatın her köşesinde emeği olan kadınların, hayatta eşit şartlarla yer alması gerektiğine inandığını söyleyen Alfemo Satış ve Pazarlama Direktörü Ahmet Dinler: “Özellikle Türk toplumunda masa etrafında geçirilen zamanlar çok büyük bir değere sahip. Günlük hayatımızda farklı koşuşturmacalar içinde olsak da, aynı masada yemek yemeye gayret ederiz. Pazar kahvaltılarında, akşam yemeklerinde bir araya gelir, hayatımızı paylaşırız. Yeri gelir, çayımızı kahvemizi de aynı masada içer, ders de çalışır, incik boncuk da yaparız. Masanın etrafında şekillenen bir hayatımız var. Ve bu hayatı dengede tutan iki eşit güç var. İki taraf da eşitse dengedeyiz ancak. Kadının hayata katılmadığı, çalışıp üretmediği bir toplum ne kadar ayakta durabilir sorusuna cevap veriyor bu masa aslında. Eğitim ve çalışma hakkından mahrum bırakılan bir kadın, kendi ayakları üzerinde duramazsa hayat da işte böyle yarım kalıyor. Biz ayaktaysak birlikte ayaktayız. Daha eşit bir yarın için birlikte ayağa kalkmalıyız. Bizim ürünlerimizin tamamını kadın tasarımcılarımız hayata geçiriyor. Onların yanı sıra üretimin her alanında yine kadınlarla omuz omuza çalışan bir markayız, bundan da büyük gurur duyuyoruz. Biz kadınlarımızla #BirlikteAyaktayız.” dedi.

Dinler ayrıca, “Alfemo olarak 8 Mart Kadınlar Günü vesilesiyle gerçekleştirdiğimiz Güçlü Türkiye’nin Güçlü Kadınları Zirvesi’nde Türkiye’nin siyasetten spora, kültür sanattan iş dünyasına kadar geniş bir yelpazede kendini kanıtlamış çok değerli kadınlarıyla birarada olmaktan son derece mutluyuz.” açıklamasını yaptı.

Güçlü kadınlar Güçlü kadınlar Güçlü kadınlar

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.