{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/yatak-odasi" "name":"Yatak Odası" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/sifonyer" "name":"Şifonyer" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/yuksek-sifonyerler" "name":"Yüksek Şifonyerler" }}, { "@type":"ListItem", "position":4, "item":{ "@id":"/tr/garneth-yuksek-sifonyer" "name":"Garneth Yüksek Şifonyer" }}
Garneth Yüksek Şifonyer
Garneth Yüksek Şifonyer
Garneth Yüksek Şifonyer
Garneth Yüksek Şifonyer
Garneth Yüksek Şifonyer
Garneth Yüksek Şifonyer

Garneth Yüksek Şifonyer

Yatak Odası Şifonyer Yüksek Şifonyerler

Yatak odası dekorasyonunuzu tamamlayacak bir şifonyerden beklentiniz yüksekse Garneth tam size göre! Bronz ve beyazın mükemmel birlikteliğinden doğan Garneth koleksiyonun bir parçası olan yüksek şifonyer, zarif tasarımı ve şık detayları ile hayranlık uyandırıyor.

Gövdesi yonga levhadan, kapakları da boyalı MDF’den üretilen şifonyer yüksek ayak tasarımı sayesinde temizliği oldukça kolaylaştırıyor. 623 mm genişliğe, 465 mm derinliğe ve 1041 mm yüksekliğe sahip model, geniş çekmeceleri sayesinde tüm özel eşyalarınızı düzenli bir şekilde muhafaza etmenizi sağlıyor. Bakır rengindeki özel kulp tasarımı size çekmeceleri kolayca açıp kapama imkanı sunuyor. Garneth yüksek şifonyeri yatak odanızda ya da evinizin dilediğiniz her köşesinde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Genişlik: 623 mm
Derinlik: 465 mm
Yükseklik: 1041 mm

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.