{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/dekorasyon" "name":"Tamamlayıcı/Dekorasyon" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/sehpa" "name":"Sehpa" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/garneth-yan-sehpa-antrasit" "name":"Garneth Yan Sehpa Antrasit" }}
Garneth Yan Sehpa Antrasit
Garneth Yan Sehpa Antrasit

Garneth Yan Sehpa Antrasit

Tamamlayıcı/Dekorasyon Sehpa

Modern tasarımın antrasit ile zarif buluşması…
Özgün tasarımı ve birbirine ahenkle eşlik eden renkleri ile Garneth yan sehpa, bulunduğu her iç mekâna zarafet kazandıracak.

Antrasit yüzeyi, bronz detayı ve dikkat çekici bir tasarıma sahip meşe rengi ayakları ile Garneth yan sehpayı oturma odalarınızda değerlendirerek tasarımlarınızda fark yaratabilirsiniz. Kullanışlı yapısı ile bu ürün, kendiniz ve evinizde ağırlayacağınız sevdikleriniz için oldukça şık yiyecek içecek sunumları yapmanıza olanak sunuyor. Günlük yaşamınızı kolaylaştırırken şıklığıyla tüm dikkatleri üzerine çekecek sağlam bir yan sehpa arayışındaysanız, eşsiz Alfemo kalitesi ile Garneth, modern bir çizgide dekore ettiğiniz oturma odalarınızın havasına hava katmaya geliyor.

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.