{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/dekorasyon" "name":"Tamamlayıcı/Dekorasyon" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/sehpa" "name":"Sehpa" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/garneth-yan-sehpa" "name":"Garneth Yan Sehpa" }}
Garneth Yan Sehpa
Garneth Yan Sehpa

Garneth Yan Sehpa

Tamamlayıcı/Dekorasyon Sehpa

Garneth yan sehpa yaşam alanlarına modern bir dokunuş katıyor.
Şık görüntüsünü ışıltılı bir tonla sağlayan Gerneth yan sehpa kullanıldığı alanlarda estetik bir görünüm oluşturuyor. Ergonomik ölçüleri ile son derece kusursuz olan tasarımı tarzınızı en doğru şekilde ortaya koyuyor.

Son teknoloji ile geliştirilen dayanıklı yapısı kolayca temizlenebiliyor. Üst tablasında ve ayaklarında özel bir malzeme kullanılarak tasarlanan Garneth yan sehpa, oval yapısı sayesinde kullanıldığı her odaya kolayca uyum sağlıyor. Yaşam alanlarında konfor sağlayan sehpa güven kazandıran dayanıklı yapısı sayesinde vazgeçilmeyen ürünlerden biri olarak hayatınızı kolaylaştırıyor. Garneth evinizin dekorasyonunu destekliyor ve konuklarınıza şık sunumlar yapmanızı sağlıyor. Garneth yan sehpanın asil duruşu mekanlarda benzersiz bir tamamlayıcı oluyor ve göz kamaştırıyor. 

Genişlik: 460 mm
Derinlik: 460 mm
Yükseklik: 588 mm

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.