{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/dekorasyon" "name":"Tamamlayıcı/Dekorasyon" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/yemek-odasi-konsol-ayna" "name":"Ayna" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/garneth-sifonyer-ayna" "name":"Garneth Şifonyer Ayna" }}
Garneth Şifonyer Ayna
Garneth Şifonyer Ayna
Garneth Şifonyer Ayna
Garneth Şifonyer Ayna

Garneth Şifonyer Ayna

Tamamlayıcı/Dekorasyon Ayna

Garneth şifonyer ayna modeli, göz kamaştırıcı tasarımı ile evinizde!
Geometrik desenlerin birbirinden kusursuz tasarımıyla hazırlanan Garneth şifonyer ayna modeli, yatak odalarında estetik bir görünüm sağlıyor.

Özel tasarlanan ayna modeli, yatak odanızın adeta tamamlayıcı parçası haline gelerek odanızı olduğundan daha şık ve zarif bir görünüme kavuşturuyor. Garneth şifonyer ayna, kaliteli yapısı ile dayanıklılığını gözler önüne sererken çerçeve detayı ile estetik bir görünüm sağlıyor. Bu kusursuz parça yatak odanıza göz alıcı bir etki katıyor. Size ve sevdiklerinize özel anlarınızda eşlik eden Garneth şifonyer ayna modeli, yatak odanızın yanı sıra istediğiniz her odada kullanılabiliyor. Etkileyici tasarımı ile evinizi farklı bir boyuta taşıyan model hayalinizdeki gibi bir dekorasyon oluşturmanıza yardımcı oluyor.

Genişlik: 675 mm
Derinlik: 40 mm
Yükseklik: 675 mm

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.