{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/dekorasyon" "name":"Tamamlayıcı/Dekorasyon" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/sehpa" "name":"Sehpa" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/garneth-orta-sehpa-antrasit" "name":"Garneth Orta Sehpa Antrasit" }}
Garneth Orta Sehpa Antrasit
Garneth Orta Sehpa Antrasit
Garneth Orta Sehpa Antrasit
Garneth Orta Sehpa Antrasit

Garneth Orta Sehpa Antrasit

Tamamlayıcı/Dekorasyon Sehpa

Dikkat çekici modern tasarım…
Koyu renklerin modern bir tasarım ve özgün ayaklar ile birleşmesiyle ortaya çıkan Garneth orta sehpa, şıklığı ile kullanıcıları etkilemeyi başarıyor.

Koyu meşe rengindeki özgün tasarımlı ayakları ve asil koyu gri tonu ile dikkat çeken bu modeli iç mekan tasarımlarınıza dahil ederek dekorasyonlarınızda fark yaratabilirsiniz. Modern tasarımı ile oturma odalarına bambaşka bir soluk katan tasarım, sağlam yapısı ile de kullanıcıların beğenisini topluyor. Garneth orta sehpayı, açık renklerin hakim olduğu yaşam alanlarınızda değerlendirerek hoş bir kontrast yakalayabilirsiniz. Oturma odanız için şık, asil ve modern bir orta sehpa arayışında iseniz, Garnet orta sehpa eşsiz Alfemo kalitesi ile sizleri bekliyor.

Genişlik: 460 mm
Derinlik: 460 mm
Yükseklik: 588 mm

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.