{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/premium-tv-uniteleri" "name":"Tv Üniteleri" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/garneth-mini-tv-sehpasi-antrasit" "name":"Garneth Mini Tv Sehpası Antrasit" }}
Garneth Mini Tv Sehpası Antrasit
Garneth Mini Tv Sehpası Antrasit
Garneth Mini Tv Sehpası Antrasit
Garneth Mini Tv Sehpası Antrasit

Garneth Mini Tv Sehpası Antrasit

Tv Üniteleri

Hem şık hem fonksiyonel tasarım…
Ahşap görünümlü dış yüzeyi ve antrasit renkli kapaklara sahip depolama bölmeleri ile Garneth mini TV sehpası, konumlandırıldığı oturma odalarına bambaşka bir hava katıyor.

Garneth’in asil koyu renklerine mükemmel bir uyum ile eşlik eden bronz renkli ayak ve kapak kulpları sayesinde yaşam alanlarınızda fark yaratabilirsiniz. Şıklığı ile olduğu kadar fonksiyonelliği ile de beğenileri toplayan bu ürün, hem televizyon hem de televizyonun yakınlarında bulunmasını isteyeceğiniz kumandalar ve diğer küçük eşyalar için alan sunuyor. Eğer sizler de modern tarzda dekore edilmiş oturma odalarınızın şıklığına şıklık katacak, kullanışlı ve sağlam bir TV sehpası arayışındaysanız Garneth ile Alfemo kalitesini deneyimlemeye başlayabilirsiniz.

Genişlik: 1805 mm

Derinlik: 465 mm

Yükseklik: 529 mm

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.