{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/oturma-odasi" "name":"Oturma Grubu" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/kanepe-koltuk" "name":"Kanepe / Koltuk" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/garneth-kanepe" "name":"Garneth 3'lü Koltuk" }}
Garneth 3'lü Koltuk
Garneth 3'lü Koltuk
Garneth 3'lü Koltuk
Garneth 3'lü Koltuk

Garneth 3'lü Koltuk

Oturma Grubu Kanepe / Koltuk

Oturma odalarının olmazsa olmazı üçlü koltuk, Garneth serisinde yeniden hayat buluyor! Sohbet etme, misafir ağırlama ve dinlenme gibi aktivitelerin gerçekleştirildiği oturma odalarına konfor getiren Garneth üçlü koltuk, incelikli detayları ve tamamlayıcı kırlentleri ile evlere çok yakışıyor.

Kol dışlarına uygulanan pileleri sayesinde zarafetin odalardaki temsilcisi olmayı başaran bu kanepe modeli, geniş oturum alanında yer verilen kuştüyü süngerleriyle muhteşem konfor deneyimleri yaşatıyor. Uzun ömürlü kullanım fırsatı tanımak adına orta kısmında plastik ayak konumlandırılan Garneth üçlü koltuk, sırt minderleri çıkarılarak kolay bir şekilde yatak haline de getirilebiliyor. Siz de evinizde bu ürünü tercih ederek etkileyici ve kullanışlı bir ortam yaratabilirsiniz.

Garneth 3'Lü Koltuk
Genişlik: 2300 mm / Derinlik: 1020 mm / Yükseklik: 700 mm

Kadife

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.