{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/yatak-odasi" "name":"Yatak Odası" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/sifonyer" "name":"Şifonyer" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/sifonyerler" "name":"Şifonyerler" }}, { "@type":"ListItem", "position":4, "item":{ "@id":"/tr/garneth-genis-sifonyer-antrasit" "name":"Garneth Geniş Şifonyer Antrasit" }}
Garneth Geniş Şifonyer Antrasit
Garneth Geniş Şifonyer Antrasit
Garneth Geniş Şifonyer Antrasit
Garneth Geniş Şifonyer Antrasit

Garneth Geniş Şifonyer Antrasit

Yatak Odası Şifonyer Şifonyerler

Garneth geniş şifonyer şık dizaynı ile fark yaratıyor.
Sadelik ve zarafeti aynı tasarımda buluştururken konforlu bir kullanım da sağlayan Garneth geniş şifonyer modeli, yatak odası takımınızın adeta tamamlayıcı parçası haline geliyor.

Eşsiz bir kombinasyon sunan bronz ve antrasit tonlarının yanı sıra şifonyerin dolap kapakları üzerinde bulunan antrasit çizgi detayları ve yüksek ayak tasarımı estetik bir duruş sergiliyor. 1214 mm genişliğindeki Garneth geniş şifonyer modeli, 3 çekmece ve 1 dolap bölmesi sayesinde kullanışlı bir depolama alanı yaratıyor. Evinizin en özel alanlarında rahatlıkla kullanabileceğiniz bu eşsiz tasarım kaliteli işçiliği ve dayanıklılığı sayesinde uzun yıllar size eşlik ediyor.

Genişlik: 1214 mm
Derinlik: 465 mm
Yükseklik: 809 mm

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.