{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/yemek-odasi" "name":"Yemek Odası" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/mutfak-masa-takimi" "name":"Mutfak Masa Takımı" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/bench-2" "name":"Bench" }}, { "@type":"ListItem", "position":4, "item":{ "@id":"/tr/garneth-bank-velvet-flam-koyu-gri" "name":"Garneth Bank Velvet Flam Koyu Gri" }}
Garneth Bank Velvet Flam Koyu Gri
Garneth Bank Velvet Flam Koyu Gri
Garneth Bank Velvet Flam Koyu Gri
Garneth Bank Velvet Flam Koyu Gri

Garneth Bank Velvet Flam Koyu Gri

Yemek Odası Mutfak Masa Takımı Bench

Koyu gri rengi ile Garneth bank, yatak odalarına çok yakışıyor! Modern tasarımı sayesinde yatak odalarında yer alan makyaj masasını ve şifonyeri şık bir şekilde tamamlayan Garneth koyu gri bank, leke tutmama ve koku yapmama gibi hijyenik kullanım özelliklerini beraberinde getiriyor.

Oturum alanında sunduğu yumuşaklık sayesinde konforlu deneyimler yaşatan bu bank modeli, asil rengi ile farklı tarz mobilyalarla da hoş bir uyum yakalıyor. Ahşap ayakları ile sahip olduğu şık tasarımı etkileyici bir seviyeye taşıyan Garneth Velvet Flam bankı siz de yatak odanızda dilediğiniz gibi değerlendirebilir ve ortamda hâkim olan dekoratif havayı etkileyici bir hale büründürebilirsiniz.

Genişlik: 128 mm
Derinlik: 50 mm
Yükseklik: 27 mm

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.