Gardırop

Gardırop, yatak odasındaki düzeni sağlamak adına kullanılan en büyük kurtarıcı eşyalardan biridir.Gardıroplar, evlerde giysilerin konulduğu saklama/düzenleme dolapları olmalarının yanı sıra yastıklarınızı, yorganlarınızı ve yatak örtülerinizi de koyabileceğiniz çok amaçlı kullanılabilen mobilyalardır. Gardırop modelleri; ölçüsüne, malzemesine, özelliklerine veya tasarımına göre farklı kategorilere ayrılan ve her eve uygun tasarımları bulunan ürünlerdir.

Alfemo, sizlere birbirinden şahane tasarımları ile geniş bir gardırop yelpazesi sunuyor. Bu geniş yelpazede genç ya da yetişkinlere özel olarak tasarlananlar, kapaklı ya da sürgülü modeller, genişliğine göre 2, 3, 4 veya daha fazla kapıdan oluşanlar bulunuyor. Ayrıca ceviz ağacından  yapılmış modeller, modern, premium, country gardırop çeşitleri ve daha fazlası online kataloğumuzda yer alıyor.

Şık ve Kullanışlı Gardırop Modelleri

Gardıroplar, ihtiyaca ve beğeniye uygun olarak farklı özellik ve ölçülerde kategorilere ayrılmıştır. İlk kategori grubunda genellikle kapılı ve sürgülü modeller yer alır. Kapılı modeller ise ihtiyaca göre kendi içerisinde alt gruplara ayrılır. Gardırop boyutlarına göre kapı ve çekmece sayıları da değişmektedir. Çocuk ya da genç odalarında iki ya da üç kapılı gardırop modelleri, yetişkinler için ise 4 kapılı ya da daha büyük modeller tercih edilmektedir. Gardırop çekmece ölçüleri de yine gardıropların boyutuna göre değişkenlik gösterebilir. Daha fazla bölmeli veya çekmeceli modeller tercih etmek isterseniz, online mağazamıza göz atabilirsiniz.

Boyut ve özellikler değiştikçe kullanışlılık da değişmektedir. Bu yüzden gardırop seçimi yapmadan önce odanızın ölçülerini iyi tespit etmelisiniz. Eşyalarınızın çokluğunu ve odanızın ölçülerini dikkate alarak uygun bir model seçmeniz gerekir. Bu şekilde tercih edeceğiniz gardıroplar, yer ve eşyalarınızı yerleştirme bakımından size kolaylık sağlar.

Ağaç gibi farklı malzemelerden üretilen gardırop modelleri de sayfamızda mevcuttur. Siz de konforu ve şıklığı bir arada yaşamak istiyorsanız, Alfemo’nun online alışveriş sitesinden gardırop seçiminizi yapabilir ve güvenli bir şekilde sipariş edebilirsiniz.

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.