{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/dekorasyon" "name":"Tamamlayıcı/Dekorasyon" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/aydinlatma" "name":"Aydınlatma" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/frank-sarkit-aydinlatma" "name":"Frank Sarkıt Aydınlatma" }}
Frank Sarkıt Aydınlatma
Frank Sarkıt Aydınlatma

Frank Sarkıt Aydınlatma

Tamamlayıcı/Dekorasyon Aydınlatma

İç mekânların vazgeçilmez parçası: Frank Sarkıt Aydınlatma! Metal ile ahşabın uyumunu üzerinde taşıyan Frank sarkıt aydınlatma, çoklu tasarımı sayesinde istenilen odayı son derece aydınlık bir hale getirmeye yardımcı oluyor.

Oturma odanızda, salonunuzda ya da yatak odanızda dilediğiniz şekilde değerlendirebileceğiniz bu sarkıt aydınlatma modeli, modern tasarımın klasik detaylarla desteklendiği duruşu sayesinde evinize asil bir hava kazandırıyor. Evlerin yanı sıra ofisler için de son derece uygun bir parça olarak fonksiyonelliğini ön plana çıkaran Frank sarkıt aydınlatma, eşyalarla hoş bir uyum yakalamayı başarıyor. Eğer siz de eviniz veya iş yeriniz için dekoratif bir aydınlatma arıyorsanız, doğru ürünü inceliyorsunuz.

Genişlik: 1030 mm
Derinlik: 210 mm
Yükseklik: 150 mm

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.