{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/dekorasyon" "name":"Tamamlayıcı/Dekorasyon" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/sehpa" "name":"Sehpa" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/essen-yan-sehpa" "name":"Essen Yan Sehpa" }}
Essen Yan Sehpa
Essen Yan Sehpa

Essen Yan Sehpa

Tamamlayıcı/Dekorasyon Sehpa

Atıştırmalıkları ve çay-kahve servislerini kolay bir şekilde yapmayı sağlayan: Essen Yan Sehpa! İşlevsel tasarımıyla hemen her evde kendine yer bulan Essen yan sehpa, oturma odalarında aile ya da misafirler ile birlikteyken yudumlanan çay-kahveleri pratik bir şekilde servis etmeye yardımcı oluyor.

Üretiminde tercih edilen kaliteli malzeme sayesinde sahip olduğu dayanıklılıkla evlerde uzun süre konuk olan yan sehpa modeli, estetik dizaynıyla da ortamda hâkim olan dekoratif havaya önemli katkılarda bulunuyor. Essen yaşam ünitesi ile beraber hoş bir görünüm yakalamasının yanı sıra farklı tarz mobilyalarla da güzel bir uyum oluşturan Essen yan sehpayı siz de oturma odanızda değerlendirebilirsiniz.

Genişlik: 450 mm
Derinlik: 450 mm
Yükseklik: 542 mm

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.