{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/premium-tv-uniteleri" "name":"Tv Üniteleri" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/essen-tv-sehpasi" "name":"Essen Tv Sehpası" }}
Essen Tv Sehpası
Essen Tv Sehpası
Essen Tv Sehpası
Essen Tv Sehpası
Essen Tv Sehpası
Essen Tv Sehpası

Essen Tv Sehpası

Tv Üniteleri

Televizyonunuzu şık bir şekilde konumlandırmak istiyorsanız, Essen TV sehpası tam size göre! Krem rengin altın detaylar ile hoş bir şekilde harmanlandığı Essen TV sehpası; çekmeceleri, reciever bölümü ve üst tablasıyla fonksiyonelliği ön planda tutuyor.

Sağlam duruşunu orta ayakları ile destekleyerek evlerde uzun yıllar misafir olmayı hedefleyen bu TV sehpası, özellikle de Essen yaşam ünitesiyle birlikte değerlendirildiğinde oturma odalarında klas bir hava yaratıyor. Televizyonun yerleştirildiği alanın sağında ve solunda sunduğu bölümler sayesinde çeşitli dekoratif aksesuarların şık bir şekilde sergilenmesine de fırsat tanıyan Essen TV sehpası modeli ile siz de oturma odanızda istediğiniz asil ve modern görünümü kolayca oluşturabilirsiniz.

Genişlik: 2202 mm
Derinlik: 488 mm
Yükseklik: 634 mm

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.