{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/yatak-odasi" "name":"Yatak Odası" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/sifonyer" "name":"Şifonyer" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/sifonyerler" "name":"Şifonyerler" }}, { "@type":"ListItem", "position":4, "item":{ "@id":"/tr/essen-sifonyer" "name":"Essen Şifonyer" }}
Essen Şifonyer
Essen Şifonyer
Essen Şifonyer
Essen Şifonyer
Essen Şifonyer
Essen Şifonyer

Essen Şifonyer

Yatak Odası Şifonyer Şifonyerler

Yatak odanızı daha kullanışlı ve şık bir hale getirmek için Essen şifonyeri tercih edebilirsiniz! 3 çekmecesi ve 1 kapaklı bölmesi ile yatak odalarında ekstra depolama alanı sunan Essen şifonyer, şık tasarımı ve hoş detayları ile yer aldığı her alanda ilgiyi üzerinde toplamayı başarıyor.

Nanoskin yüzeyin sunduğu leke tutmama, koku yapmama ve kolay temizlenme özelliklerini üzerinde taşıyan bu şifonyer, geniş iç hacmi sayesinde muhafaza etmeyi planladığınız ürünleri düzenli bir şekilde saklamanıza fırsat tanıyor. Tasarımında yer verilen orta ayağı ile dayanıklı bir yapı da kazandırılan Essen şifonyeri siz de yatak odanızda dilediğiniz gibi uzun süre efektif bir şekilde değerlendirebilirsiniz.

Genişlik: 1354 mm
Derinlik: 488 mm
Yükseklik: 794 mm

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.