{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/dekorasyon" "name":"Tamamlayıcı/Dekorasyon" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/sehpa" "name":"Sehpa" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/essen-orta-sehpa" "name":"Essen Orta Sehpa" }}
Essen Orta Sehpa
Essen Orta Sehpa
Essen Orta Sehpa
Essen Orta Sehpa
Essen Orta Sehpa
Essen Orta Sehpa

Essen Orta Sehpa

Tamamlayıcı/Dekorasyon Sehpa

Klasik bir şıklığa ve fonksiyonel tasarıma evinizde yer açın! Klasik tasarımın modern detayları ile hoş bir şekilde sunulduğu Essen orta sehpa; biblo, şamdan ve çerçeve sergilerken dilediğiniz estetik havayı yakalamanıza yardımcı oluyor.

Üst tablasında yer alan altın renk elkamet sayesinde sahip olduğu havayı dikkat çekici bir noktaya taşıyan bu orta sehpa modeli, özellikle de Essen yaşam ünitesiyle beraber değerlendirildiğinde oturma odalarını dekoratif bir görünüme kavuşturuyor. Dayanıklı ve kaliteli yapısı sayesinde oturma odalarında yıllarca kendine yer bulan Essen orta sehpa, çay-kahve ve atıştırmalık sunumlarınızı göz alıcı bir hale de getiriyor. Siz de evinizde öne çıkan klasik tarzı, bu ürün ile tamamlayabilirsiniz.

Genişlik: 1300 mm
Derinlik: 520 mm
Yükseklik: 430 mm

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.