{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/yemek-odasi" "name":"Yemek Odası" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/yemek-odasi-konsolu" "name":"Konsol" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/essen-konsol" "name":"Essen Konsol" }}
Essen Konsol
Essen Konsol
Essen Konsol
Essen Konsol
Essen Konsol
Essen Konsol
Essen Konsol
Essen Konsol

Essen Konsol

Yemek Odası Konsol

Oturma odanızı daha şık ve kullanışlı bir hale getirmek, Essen konsol ile çok kolay! Altın renkteki kulpları ile sahip olduğu estetik tasarımı taçlandıran Essen konsol, oturma odanızda yer alan mobilyalarla göze hitap eden bir uyum yakalıyor.

4 kapaklı yapısı ile geniş bir depolama alanı sunan ve içinde çatal-kaşık seti muhafaza edilebilecek çekmece bulunan konsol, tasarımında yer verilen orta ayağı sayesinde uzun ömürlü bir duruş kazanıyor. Kapaklarında tercih edilen Blumotion özelliğiyle kolay ve sessiz bir şekilde açılıp kapanan bir yapıya sahip olan Essen konsol, üst kısmındaki alanı ile de farklı dekoratif objelerin şık bir şekilde sergilenmesine fırsat tanıyor.

Genişlik: 1934 mm
Derinlik: 488 mm
Yükseklik: 794 mm

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.