{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/yatak-odasi" "name":"Yatak Odası" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/karyola" "name":"Karyola" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/essen-karyola-180-x-200-6" "name":"Essen Başlıklı Karyola 180 X 200" }}
Essen Karyola 180 X 200
Essen Karyola 180 X 200

Essen Başlıklı Karyola 180 X 200

Yatak Odası Karyola

Kullanışlı tasarıma sahip olan Essen karyola için yatak odanızda yer açın! Yatağınızın hareket etmeyecek bir şekilde yerleştirilmesine fırsat tanıyarak keyifli uykuların kapılarını aralayan Essen karyola ile yatak odası dekorasyonunu dilediğiniz şık havaya kolayca ulaştırabilirsiniz.

Yerden yüksek ayakları ile asil bir duruş sergileyen 180x200 karyola modeli, üretiminde tercih edilen kaliteli ve sağlam malzemeleri sayesinde dayanıklı bir duruş sergileyerek evinizde uzun süre konuk olmayı hedefliyor. Tarzını tamamlayan bir başlık modeli ile tamamlandığında şık görünümü net bir şekilde ön plana çıkaran Essen karyola ile siz de keyifli ve verimli uykular için son derece önemli olan yatağınızı dilediğiniz gibi konumlandırabilirsiniz.

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.