{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/yatak-odasi" "name":"Yatak Odası" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/karyola" "name":"Karyola" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/essen-karyola-180-x-200-5" "name":"Essen Başlıklı Karyola 180 X 200" }}
Essen Başlıklı Karyola 180 X 200
Essen Başlıklı Karyola 180 X 200
Essen Başlıklı Karyola 180 X 200
Essen Başlıklı Karyola 180 X 200

Essen Başlıklı Karyola 180 X 200

Yatak Odası Karyola

Yatak odalarında şıklığın yeni adı: Essen Çift Kişilik Karyola! Kaliteli malzemenin sağladığı dayanıklılık sayesinde yatak odalarının uzun süreli kullanılan bir parçası olmayı başaran Essen karyola, kapitone detaylarıyla dekorasyonda söz sahibi olmayı başarıyor.

Nanoskin özelliğin beraberinde getirdiği kolay temizlenme ve leke tutmama avantajları ile hijyenik ortamlar oluşturan çift kişilik karyola modeli, ahşabın hoş duruşunu yatak odanıza getiriyor. Yerden yüksek tasarımı ile sahip olduğu şık havayı asil bir noktaya taşıyan Essen 180x200 karyola, komodin set ve gardırop gibi ürünlerle son derece uyumlu bir hava da yakalıyor. Eğer siz de yatağınızı sabit kalacak bir şekilde konumlandırmanıza yardımcı olacak bir ürüne ihtiyaç duyuyorsanız, doğru adrestesiniz!

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.