{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/yatak-odasi" "name":"Yatak Odası" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/karyola" "name":"Karyola" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/essen-karyola-160-x-200-2" "name":"Essen Başlıklı Karyola 160 X 200" }}
Essen Karyola 160 X 200
Essen Karyola 160 X 200
Essen Karyola 160 X 200
Essen Karyola 160 X 200

Essen Başlıklı Karyola 160 X 200

Yatak Odası Karyola

Yatak odalarının olmazsa olmazı karyolalar, Essen koleksiyonunda yeni bir hava kazanıyor! Yerden yüksek tasarımıyla hem şık bir duruş sergileyen hem de temizlik işlemini pratik bir şekilde gerçekleştirmeye yardımcı olan Essen çift kişilik karyola, yatak odanızın havasına boyut atlatmaya geliyor.

Çift kişilik yatakların sabit kalacak bir biçimde konumlandırılmasına fırsat tanıyarak keyifli uykuların kapılarını aralayan 160x200 karyola modeli, Nanoskin özelliği sayesinde koku yapmama ve leke tutmama gibi hijyenik kullanım avantajlarını üzerinde taşıyor. Uygun bir başlıkla tamamlandığı takdirde tüm dikkatleri üzerinde toplayacak şıklığa kavuşan Essen çift kişilik karyolayı siz de yatak odanızda arzu ettiğiniz havayı yakalamak adına tercih edebilirsiniz.

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.