{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/yatak-odasi" "name":"Yatak Odası" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/karyola" "name":"Karyola" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/essen-karyola-160-x-200-1" "name":"Essen Başlıklı Karyola 160 X 200" }}
Essen Karyola 160 X 200
Essen Karyola 160 X 200

Essen Başlıklı Karyola 160 X 200

Yatak Odası Karyola

Kalitenin ve dayanıklılığın yatak odalarındaki temsilcisi: Essen 160x200 Karyola! Yatak odalarında yer alan mobilyalarla hoş bir uyum yakalayan tarzı ile dikkatleri üzerinde toplamayı başaran Essen çift kişilik karyola, yatakların sabit bir şekilde konumlandırılmasına yardımcı olarak keyifli uykulara yelken açtırıyor.

Yüzeyinde tercih edilen Nanoskin özellik sayesinde leke tutmama, koku yapmama ve kolay temizlenme gibi hijyenik avantajları beraberinde getiren 160x200 karyola modeli, yatak odası dekorasyonunda söz sahibi olmayı başarıyor. Kalitenin sağladığı dayanıklılık sayesinde evlerde yıllarca size eşlik etmeyi hedefleyen Essen çift kişilik karyolayı tercih ederek siz de istediğiniz şık ve etkileyici havayı pratik bir şekilde ön plana çıkarabilirsiniz.

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.