{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/oturma-odasi" "name":"Oturma Grubu" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/berjer" "name":"Berjer" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/essen-berjer" "name":"Essen Berjer" }}
Essen Berjer resmi
Essen Berjer resmi
Essen Berjer resmi
Essen Berjer resmi
Essen Berjer resmi
Essen Berjer resmi
Essen Berjer resmi
Essen Berjer resmi

Essen Berjer

Oturma Grubu Berjer

Klasik detayların modern şekilde sunulduğu Essen berjer, oturma odalarına çok yakışıyor. Geniş oturum alanı ile televizyon izleme ve sohbet etme gibi etkinlikleri konforlu bir biçimde gerçekleştirmek istiyorsanız, Essen berjere oturma odanızda yer verebilirsiniz.

Altın renk kaplama metal ayakları ile kazandığı estetik havayı oturma odanıza getiren bu berjer modeli, oturum bölgesinde yüksek yoğunluklu sünger üzerine yerleştirilen kuş tüyü sünger sayesinde muhteşem konfor deneyimleri yaşatıyor. Kaliteli yapının beraberinde getirdiği dayanıklılık ile evinizde uzun süre sizlere eşlik etmeyi hedefleyen Essen berjer, kumaş alternatifleriyle de istenilen görünüme kavuşturulabiliyor. Siz de oturma odanızın farklı alanlarında dilediğiniz gibi değerlendirebileceğiniz bir parçaya ihtiyaç duyuyorsanız, bu kullanışlı ürünü gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Essen Berjer 
Genişlik: 880  mm / Derinlik: 880 mm / Yükseklik: 940 mm

Kadife

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.