{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/essen-baslik-180lik-country-keten-sutlu-kahve" "name":"Essen Başlık 180'lik Country Keten Sütlü Kahve" }}
Essen Başlık 180'lik Country Keten Sütlü Kahve
Essen Başlık 180'lik Country Keten Sütlü Kahve

Essen Başlık 180'lik Country Keten Sütlü Kahve

Country tarzın esintilerini üzerinde taşıyan Essen başlık, yatak odalarına çok yakışıyor! Sütlü kahve renkte tercih edilen keten kumaşı ile şıklığını dikkat çekici bir şekilde ön plana çıkaran Essen 180 cm’lik başlık, dayanıklı yapının sağladığı kalite sayesinde üstlendiği görevi yıllarca layıkıyla yerine getiriyor.

BOYUT

Kullanılacak baza veya karyola modelinin tarzına uygun olduğu takdirde yatak odasında hâkim olan dekoratif havaya yön veren bu ürün, duvardan gelebilecek soğuk havayı engellemesinin yanı sıra yatakta oturur pozisyona iken sırt kısmına desteklerde de bulunan fonksiyonel bir parça olarak göz dolduruyor. Nanoskin özelliği sayesinde leke tutmama ve kolay temizlenme gibi hijyenik kullanım avantajları da bulunan Essen başlığa yatak odanızda gönül rahatlığıyla yer verebilirsiniz.

Genişlik: 2070 mm
Derinlik: 300 mm
Yükseklik: 1310 mm

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.